نکات مهم در هنگام خرید سرشیلنگی

سرشلنگی برنجی

صادق کلاهدوز 0 4 رتبه مطلب: 5.0

یکی از اتصالات مهم و پر کاربرد در صنعت ، سرشیلنگی است که به عنوان یکی از انواع اتصالات، در صنایع مختلفی چون نفت ، گاز، پنوماتیک و آب مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله از صبا تولید، قصد داریم نکات بسیار مهم و کاربردی که باید در هنگام خرید سرشیلنگی در نظر داشته باشیم را، تشریح کنیم. شما می توانید با مراجعه به سایت صبا تولید و مطالعه دیگر مقالات ، اطلاعات مفیدی در مورد این اتصالات به دست آورید.

بررسی مشخصات تبدیل برنجی

مشخصات تبدیل برنجی

صادق کلاهدوز 0 17 رتبه مطلب: 5.0

با توجه به مشخصات تبدیل برنجی، نقطه ذوب، مقاومت مکانیکی بالای برنج موجب شده است تا به آلیاژی پرمصرف تبدیل گردد. یکی از مزایای اتصال برنجی، عدم تغییر رنگ و کاهش میزان ساییدگی در این نوع تبدیل می­باشد. تبدیل برنجی مناسب، بر اساس فشار و مشخصات سیستم باید مشخص گردد. شرایط محیطی که قطعه مورد نظر در آن قرار است استفاده شود، باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

مغزی برنجی

بررسی مغزی برنجی

صادق کلاهدوز 0 14 رتبه مطلب: 5.0

از مغزی برنجی در اتصالات انتهایی شلنگ­ها و لوله­ ها استفاده می­شود. علاوه بر این کاربرد مناسبی در رابطه با لوله ­های برنجی، آهنی و مسی دارند. ویژگی این مغزی، کارکرد آسان برای اتصال شیرآلات و نیز پیشگیری از نشت سیال است. علاوه براین در صنایع مختلفی چون نفتی، گازی پتروشیمی و... کاربرد فراوانی دارد. علت این محبوبیت، را می­توان مقاومت، کیفیت بالا، عدم پوسیدگی، عدم خوردگی و عمر طولانی آن دانست.

مغزی برنجی چیست ؟

کاربرد مغزی های برنجی

صادق کلاهدوز 0 23 رتبه مطلب: 5.0

مغزی برنجی چیست و چه کاربردی دارد ؟

مغزی های برنجی در انواع مختلفی تولید و عرضه می شوند ، جنس این اتصالات از برنج است که از مقاومت خوبی در برابر خورندگی برخوردار بوده و طول عمرآنها بالاست .

این مغزی های برنجی بر اساس استاندارد ساخته شده و با دوام می باشد .

1234

انتخابگر پوسته

تماس با صبا تولید

نشانی: تهران، خیابان امیر کبیر، خیابان ناظم الاطباء جنوبی، پلاک ۶۱/۲

تلفن: ۰۹۱۰۸۳۶۸۱۹۰ - ۰۹۱۲۶۴۷۵۱۴۱

صبا تولید فروشگاهی مطمئن